Szafa na zamówienie i wymiar

Megan Design – szafy na wymiar

Jeżeli masz pomysł na stworzenie nietypowego projektu lub brak Ci inwencji do aranżacji wnętrza, oferta szafy na wymiar Wrocław powstała z myślą o Tobie. Firma Megan Design jest jednocześnie projektantem oraz producentem szaf na wymiar. Dzięki czemu kompleksowo odpowiada za cały projekt od momentu pomiaru, stworzenia projektu (wizualizacji) po wykonanie i montaż. Na każdym etapie służymy fachową radą, aby szafa, na którą się Państwo zdecydują, całkowicie spełniała oczekiwania.

WYSOKIE STANDARDY JAKOŚCI

W naszej ofercie znajdują się różnorodne materiały, z których powstają szafy, są to fornir, płyty mdf, płyty laminowane, płyty dekoracyjne, szkło i drewno. Różne tworzywa oraz gama kolorów i wzorów pozwala spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania klientów. Wybieramy produkty najwyższej jakości, aby szafy służyły Państwu przez lata.

INDYWIDUALNY CHARAKTER

Tylko w szafach na wymiar mają Państwo możliwość wyboru wyglądu zewnętrznego (materiału), rozmiaru dostosowanego do Państwa potrzeb oraz funkcjonalnego wnętrza mebla. Szafy na zamówienie Wrocław to indywidualność i optymalne wykorzystanie powierzchni. Szafy do salonu, pokoju dziecięcego, przedpokoju. Z drzwiami przesuwnymi lub otwieranymi klasycznie. W lustrem lub bez. Wszędzie gdzie Państwo tylko chcą. W nowoczesnym i klasycznym wydaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć, gdzie mogą się Państwo zobaczyć nasze szafy stworzone na indywidualne zamówienia klientów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

 

Garderoba to pomieszczenie, które może być bardzo funkcjonalne dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przestrzeni. Garderoby na zamówienie (Wrocław), które wykonujemy, odpowiadają wszelkim gustom oraz oczekiwaniom naszych Klientów. Staramy się, aby każda z nich była dopasowana do ich potrzeb.

Garderoba na zamówienie daje wiele możliwości indywidualnych, jak rozkład i zastosowania rozwiązań, które będą spełniać swoją funkcję w najlepszy sposób. Miastem, w którym znajduje się nasza firma, jest Wrocław, jednak ze świadczonych przez nas usług korzystają również osoby zamieszkujące inne miasta. Projektujemy garderoby i pokoje garderobiane stylowe oraz nowoczesne – z drewna, fornirów i laminatów dekoracyjnych.

Funkcjonalne i eleganckie garderoby na wymiar

Oprócz szuflad i półek garderoby wyposażamy w różnego rodzaju systemy do przechowywania biżuterii, ubrań i butów oraz systemów desek do prasowania. Każda tworzona przez nas garderoba na zamówienie (Wrocław) jest wyjątkowa i oryginalna, jednak wszystkie z nich łączą takie cechy jak świetny design, dobra jakość oraz funkcjonalność.

Garderoby wyposażamy w wysokiej jakości drzwi przesuwne i klasyczne o różnych wypełnieniach. Meble do garderoby na wymiar to najlepszy sposób na zaprojektowanie wnętrza tak, żeby ostateczny efekt był praktyczny i atrakcyjny wizualnie. Jeżeli Państwa również interesuje garderoba na zamówienie, Wrocław zaprasza do skorzystania z usług naszej firmy.