Szafy przesuwne nie tylko do przedpokoju

Obecność w naszym życiu czterech pór roku, wymusza na nas posiadanie różnego typu odzieży. Zimowe kurtki czy letnie buty trzeba gdzieś przez kilka miesięcy przetrzymać. Idealnym rozwiązaniem jest pojemna szafa, a najlepiej z przesuwanymi drzwiami, co zapewnia dużą wygodę. Oprócz tego, ważne też, by mebel pasował do aranżacji pomieszczenia i elegancko się prezentował. Warto więc rozważyć kupno szafy, która zostanie specjalnie dla nas zaprojektowana. Dzięki temu, w 100 procent
będzie odpowiadać naszym potrzebom. Chętnie podejmiemy się tego zadania!

Szafy na wymiar, które nie zawodzą

Wykonywane przez nas szafy przesuwne na zamówienie zawsze powstają z wysokiej jakości materiałów, jak fornir, płyty mdf, płyty laminowane, płyty dekoracyjne, szkło i drewno. W szczególności zwracamy uwagę na same drzwi – powinny być one odporne, a jednocześnie ich mechanizm powinien działać lekko i niezawodnie. Wybór materiału jest uzależniony od indywidualnych potrzeb klienta, tak samo jak rozmiar czy pojemność samej szafy. Szafa przesuwana idealnie zostanie przez nas dopasowana do danej powierzchni, tak, aby tworzyła wraz z nią i całą aranżacją harmonijną całość.

Szafa przesuwna nie tylko do przedpokoju

Szafa przesuwna świetnie sprawdzi się nie tylko w przedpokoju. Można ją umieścić także w sypialni. Warto mieć na uwadze, że mebel ten pozwala na przechowywanie większej ilości rzeczy niż sama odzież i obuwie. Umieścić można w niej ręczniki, obrusy czy pościel, które zawsze są pod ręką. Oprócz
funkcjonalności, szafy powinny spełniać najwyższe oczekiwania estetyczne. To dlatego dokładnie zapoznajemy się z gustem naszych klientów i ich oczekiwaniami. Każdy projekt jest tworzony indywidualnie. Szukany rozwiązań funkcjonalnych dla konkretnych pomieszczeń i osób. Dzięki temu można mieć pewność, ze szafa będzie po prostu idealna. Mało tego, ponieważ jest to projekt jedyny w swoim rodzaju, mebel będzie wyróżniał się oryginalnością. To gwarancja, że żadna inna osoba nie będzie miała identycznej szafy jak my. Warto mieć to na uwadze.

Jesteśmy firmą z siedzibą w mieście Wrocław. Od lat tworzymy wysokiej jakości szafy przesuwne na wymiar, mamy więc w tym doświadczenie. W proponowanych przez nas rozwiązaniach stawiamy przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność. Realizujemy projekty nowoczesne i klasyczne. Doskonale potrafimy wsłuchać się w potrzeby naszych klientów, dzięki czemu stworzone przez nas szafy przesuwne na wymiar spełniają ich wszystkie oczekiwania. To bardzo ważny mebel w każdym domu i mieszkaniu, pozwalający nam na dobrą organizację przestrzeni i szybki dostęp do ubrań, akcesoriów, ręczników czy pościeli. Warto więc postawić na szafę, która jest w pełni dopasowana do naszych potrzeb.